• Ново
Деца Бебе Девојки Тексас Јакни Леопард Печатење На Копчето Надолу Палта Outwear

Деца Бебе Девојки Тексас Јакни Леопард Печатење На Копчето Надолу Палта Outwear

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Мека удобност материјал и добро направени, Тоа е цврсто stitched и не се изгубат конец, тоа е многу добро за непослушен малку девојки.Девојки возач на камион Јакни : Леопард шема за ракав и јака, одбиеме јака, долг ракав, копчето надолу фармерки јакна за девојки.Оваа тексас јакна може да биде поврзан со Т кошула, здолниште, фармерки,и други секојдневен стил на облека, Погоден за носење во пролет, лето и есен.Тоа е најдобар избор за патување, одмор, позив, секојдневно носење, дома, на вашите деца, ќе добиете многу пофалби.Препорачуваме машина за перење, ладна вода, висат сува.Големина 80 : Топ Должина : 27 CM/10.63"-Биста 2 : 26 CM/10.24"-Возраст : 9-12М Големина 90 : Топ Должина : 29 CM/11.42"-Биста 2 : 29 CM/11.42"-Возраст : 1-2 Y Големина 100 : Топ Должина : 31 CM/12.2"-Биста 2 : 32 CM/12.6"-Возраст : 2-3 Y Големина 110 : Топ Должина : 33 CM/13.0"-Биста 2 : 35 CM/13.78"-Возраст : 3-4 Y Големина 120 : Топ Должина : 35 CM/13.78"-Биста 2 : 38 CM/15.0"-Возраст : 4-5 Y.

За производот

Слични предлози