• Ново
Shkalacar Светла Црна Страна на Вратата Огледало Капак, од Страна на Крило Огледало Покрие Лево Замена за Опел Astra 04-08

Shkalacar Светла Црна Страна на Вратата Огледало Капак, од Страна на Крило Огледало Покрие Лево Замена за Опел Astra 04-08

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Водоотпорна, не избледуваат лесно под строги услови.Лесно да се инсталира.Директна замена за вашиот оригинален производ.Печени finish за да се обезбеди совршено завршувањето на допир со вашиот автомобил.Светлината и висок интензитет, со мода и мазен изглед.Детали зборуваме за квалитет, со што се потенцира благородна луксуз.Карактеристики : Водоотпорна, не избледуваат лесно под строги услови.Лесно да се инсталира.Директна замена за вашиот оригинален производ.Печени finish за да се обезбеди совршено завршувањето на допир со вашиот автомобил.Светлината и висок интензитет, со мода и мазен изглед.Тоа карактеристики нетранспарентно, заштита од сонце, висока температура отпор.Детали зборуваме за квалитет, со што се потенцира благородна луксуз.Fitment: Замена за било MK5 Опел Astra 2004 – 2009 година. Замена за три вратата s, Имот, Близнак врвот, VXR, 3 врата и сите други Astra H MK5!Answer : ___________________________ Note : НЕ се Замена за 59 плоча на оддели - на facelift верзија!Спецификации : Боја : Црна Материјал : ABS Стил : Сјајни Црни OE Број : 6428199;6428918;6428926 Пакет Големина : 28.5*13.5*4cm Пакет Тежина : 105g Package листа: 1 * Страничната Вратничка Огледало Капак.

За производот

Слични предлози