• Ново
Маргарет Стариот страна на Меѓународните Sterling Silver Бифтек Резба Нож 10 3/4

Маргарет Стариот страна на Меѓународните Sterling Silver Бифтек Резба Нож 10 3/4

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Возраст : 1900-1940. Бренд : Меѓународни Сребро.Модел : Маргарет Стариот.Тип : Нож.Состав : Стерлинг Сребро.Маргарет Стариот страна International Sterling сребро Бифтек Резба Нож 10 3/4" во моделот Маргарет Стариот страна на Меѓународни.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Прекрасна!Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

За производот

Слични предлози