• Ново
Ноктите Фен LED Светилка ТОПЛА РОЗОВА Помине Уметност полски 12W УВ Гел Брз Лек Ноктот & Ноктот Нокти Салон на Машина со тајмери 30 години 60-тите 90-тите години 30min

Ноктите Фен LED Светилка ТОПЛА РОЗОВА Помине Уметност полски 12W УВ Гел Брз Лек Ноктот & Ноктот Нокти Салон на Машина со

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

★ ДОБРА QULITY : Fairy Glo led помине светилка може да се излечи твојот гел ноктите во само 30 секунди со најновата LED Технологија.Високо-ефикасни LED светилки трае 5000 часа, 5 години на континуирана употреба, никогаш не треба repalcing. ◆ 4 Избор на тајмерот : 30sec, 60sec, 90sec и тајмер 30min во собата за нашите клиенти за најголема флексибилност така, има тајмер за да се задоволат вашата потреба, кога ќе се применуваат на база на грбот, горниот слој, боја или помине уметност додатоци. ◆ Компатибилност и Убаво Боја : се Користи за било кој бренд LED гел лак.Жешка Розова Боја може да биде подарок. ◆ Најновата Технологија : најновиот помине во светлина технологија и може да се излечи ноктите и до 3 пати побрзо отколку традиционалните УВ помине светилка. ◆ Еко-пријателски И Безбедно : LED Светилки не се штетни за човекот и животната средина.

За производот

Слични предлози