• Ново
Генерички 500Pcs Ви Благодариме Налепници - Цветни Налепници, Одлична за Занает Проект, Свадби,

Генерички 500Pcs Ви Благодариме Налепници - Цветни Налепници, Одлична за Занает Проект, Свадби,

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

тоа со стил : цвеќиња шема круг ви благодариме налепници етикети.Додај мала ви благодариме за вашиот пакување, плик или меур mailer.Одлична плик sealer налепница ролни.Висок qullity самолепливи налепници, 2.5 cm/1 инчен Дијаметар. 500 labels по ролна.Погоден за прилики како Бебе момчиња / Девојки и булчински Тушеви, Свадба, матура и бизнис настани.Посебни етикети за посебна прилика,Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!.Опис : - тоа со стил : цвеќиња шема круг ви благодариме налепници етикети. - Висока qullity самолепливи налепници, 2.5 cm/1 инчен Дијаметар. 500 labels по ролна. - Додадете мала ви благодариме за вашиот пакување, плик или меур mailer.Одлична плик sealer налепница ролс - Посебни етикети за посебна прилика,Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот! - Погоден за прилики како Бебе момчиња / Девојки и булчински Тушеви, Свадба, матура и бизнис настани.Спецификација : - Материјал : Хартија во Боја: Multicolor Package Вклучува : 1 Тркалаат Ви Благодариме Stickers Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. (1 инч = 25.4 mm)Производ во боја може да се разликува малку од она што се појавува онлајн поради следи разлики.

За производот

Слични предлози