• Ново
SRJCWO Мотоцикл Модел Погоден 1:12 за S1000RR Lichtmetalen Умре-Кастинг Алуминиумски Мотор Модел Играчка Колекција Симулација на автомобил (Боја : 1)

SRJCWO Мотоцикл Модел Погоден 1:12 за S1000RR Lichtmetalen Умре-Кастинг Алуминиумски Мотор Модел Играчка Колекција Симулација

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одличен подарок идеи : многу погодна како деца роденден, Божиќ подароци и Нова Година играчки. Ве молиме имајте на ум дека поради осветлување или екранот проблеми, може да биде боја на разликите помеѓу сликата и вистинскиот производ. Рачно мерење на големина на автомобил модел.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вреди да се сопственик : мотоцикл модел е изграден во однос на оригиналниот автомобил на податоци, која е многу погодна за учење и собирање.Мотоцикл умре-кастинг играчка усвојува најдобрите суровини, исклучителна на изработка, целата е пластичен материјал, резервоарот за гориво е метал, дизајнот е многу умен, и делови се вклопуваат.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Висок квалитет, тоа е добар избор за украсување домови и канцеларии.Оваа умре-кастинг автомобил е направен од цинк легура умре-кастинг, гуми и пластични шасија, и структура е многу силна.Исто така, може да биде дадена како подарок за еден дечко.Таму може да биде мала грешка на 1-5мм.Линиите се убави, квалитетот е извонреден, и на вистински автомобил да се обнови.Квалитет на услуга : Ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга на клиентите, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Материјал : Умре-фрлија Метал со пластични parts Function : ●Предни тркала и handlebar може да замав од лево кон десно●Moveable потпирачот●Пролет задните suspension Quickly : добредојдовте на нашиот магазин.

За производот

Слични предлози