• Ново
Нокти Датотеки Bufers 10Pcs Нокти Датотека 100/180 Алатки за Брусење полски Бафер Крива на доградба на Акрилни Нокти Уметност Алатка Помине Полирач - (Боја: 04)

Нокти Датотеки Bufers 10Pcs Нокти Датотека 100/180 Алатки за Брусење полски Бафер Крива на доградба на Акрилни Нокти Уметност

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Боја : 04. Тип : Висок Квалитет На Професионални Нокти Датотека.Количина : 10pcs/многу.Функција : Нокти Датотека 100/180. Предмет Тип : Нокти Датотека.Опис : Спецификации : Тип : Ноктите Files Gender : Unisex Nail Тип : Сите помине types Quantity : 10pcs/set Material : Пластични, Sandpaper Color : Како слики show Description : лак вашите нокти пред примена на гел ноктите.Датотеката рабови, мазна и сјај на вашиот nails Dual еднострани дизајн : груб страна и фино полирање страна, за контролирање на strength5 pcsshaped датотеки за исполнување разни полирање needs Lightweight, компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, alyou да го користите во секое време и насекаде.Пакет се Вклучени : 10* на Ноктите Files Item Спецификација : Тип : Ноктите File Quantity : 10pcs/lot Feature : Нокти Датотека 100/180 Item Тип : Ноктите File Size : 17.8x2.8x0.4cm Origin : CN(Потекло)Материјал : Acrylic Quantity : 10pcs.

За производот

Слични предлози