• Ново
Кристал Лустерот, 27.5 x 19.6 x 11,8 Трпезариска Соба Дневна Соба Модерната LED Таванот Pendant Светлина Современа 3 Прилагодливи Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Осветлување Т?

Кристал Лустерот, 27.5 x 19.6 x 11,8 Трпезариска Соба Дневна Соба Модерната LED Таванот Pendant Светлина Современа 3 Прилагодливи

DEN 4943.76
Износ
Во продавницата.

Модел : Модерна Кристалните Лустери Таванот светлина 3 Прстени, светла Боја : Кул Бело (4500 K-6000 K); Материјал : Топ одделение K9 кристали и нерѓосувачки челик.Дијаметар : 27.5" x 19.6" x 11,8" (x 700 мм 500mm x 300мм), Максимум Виси : Прилагодлива Висина Од 11.8"(300мм) Да 47.2"(1200mm).Не Dimmable; Сијалица се Вклучени : Интегрирани LED, МАКС. 67 W, Напон=85-265 V, На животниот век на LED чипови е до 30000 часа.DIY вашиот сопствен облик ви се допаѓа во секое време, одлично за трпезарија, Дневна Соба, Спална соба, Кујна, Скали, Ходникот, Foyer, Стан, Хотел, Канцеларија, итн.Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Опис Плоча дијаметар : 9.8" 3-Прстен со Дијаметар : 27.5" x 19.6" x 11,8" (x 700 мм 500mm x 300мм) Висина : Од 11.8" Да 47.2" Прилагодливи Материјал : Топ одделение K9 кристали и нерѓосувачки челик Сијалица се Вклучени : LED Интегрирани (Не Dimmable) Боја Температура : Кул Бело (4500 K-6000 K) Максимална Моќност : 67 W Напон=85-265 V Совети ве Молиме отсечени снабдувањето со електрична енергија, кога ќе го инсталирате.Ве молиме користете го во сува околина.

За производот

Слични предлози