• Ново
YJJT Обновливи Висока Цврстина Екран Заштитник Нема Меурчиња - Виси Анти Син Екран Филм - Око Заштита на Екранот Филм, HD Anti Сјајот, Анти Нула, Намалување на Око Замор, з?

YJJT Обновливи Висока Цврстина Екран Заштитник Нема Меурчиња - Виси Анти Син Екран Филм - Око Заштита на Екранот Филм,

DEN 1869.60
Износ
Во продавницата.

★Анти-сина светлина : анти-син екран со некоја заштитна фолија, која може ефикасно да се блокира сина светлина, направи светлина помек и олеснување на око болка. ★Високо-квалитетни материјали : Висока цврстина, може да се спречи екран од тоа да биде изгребани за време на употреба, oleophobic и dustproof. ★Висока дефиниција и високо-транспарентност : , без да влијаат на оригиналната боја и осветленоста на екранот, уживаат во голо око искуство. ★Лесен за користење : виси инсталација, лесен и брз, може да го замени на екранот, нема да го оштети екранот на допир. ★Универзална употреба : погоден за бремени жени, бела јака работници, студенти, деца, игра љубовници, работни групи.Лаптоп анти-син екран заштитен филм, high-definition око за заштита филм, површината има oleophobic слој, dustproof, анти-отпечаток, лесен за чистење, Олеснување на око замор, заштита на видот, Професионални тестирање, обезбедување на квалитет ◇Материјал : Акрилик материјал за Инсталација метод : виси Применливи големина : 12 инчи, 13.3 инчи, 14 инчи, 15.6 инчи, 17 инчи ◇Функција : анти-сина светлина, анти-отпечаток, анти-нула, перат, олеснување на око замор ◇Забелешка : На екранот заштитник е виси екран, препорачливо е дека вистинската големина да биде поголема од ширината на внатрешниот екран област и горната граница.

За производот

Слични предлози