• Ново
Девојки Долги Ракави, Шарени Комбинација На Животните Embriodery Симпатична Фустани Туника Фустан

Девојки Долги Ракави, Шарени Комбинација На Животните Embriodery Симпатична Фустани Туника Фустан

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Околу Врат Шарени Комбинација Облека Со Ракави затворање.Машина За Миење.Материјал : органски памук,растеглив, дише и удобна.Функција : O Вратот, Долг Ракав, Еластичен Појас Фустан, Шарени Комбинација На Животните Печатени Облекување, Туника Tshirt Фустан.Одговараат за 1-6 години девојки облечени во, Тука се и 3 видови на цртан филм животинско печатени фустан, нејзините слатки и мода се облекуваат за твојата девојка да се носат во неврзан ден, празник фустан, есен, итн.Еколошки боење, мека и боја-брзо, машина перат.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред да нарачате.Функција : .Околу Врат Фустан.Еластичен Појас Фустан.Долги Ракави Есен Зима Облекуваат.Шарени Комбинација Shift Фустан.Цртан Филм Везени А-Линија Фустан.Како Да Се На Натпревар : .Тоа е во ред за оваа Туника се Облекуваат за да се Носи Со Leggings.Тоа Ќе биде Прекрасна за Да одговара Солидна Leggings.Тоа може да биде Основна Облека За Есен/Зима Со Јакна.Која Прилика, Овој Фустан Достапни : .Тоа може да биде Божиќ Облечи За Божиќ Партија.Тоа може да се носат како Празник Облечи За Патување.Тоа може да се Изгуби, Неврзан Фустан за Повик За Дневна Weat.

За производот

Слични предлози