• Ново
QCMM Компатибилен за Xiaomi Mi 11 Лајт/Xiaomi Mi 11 Лајт 5G Потпирачот Случај со Калено Стакло [2 Парчиња], Хибридни Тешки Оклопи Двоен Слој Анти-Нула Случај Маска, Црна

QCMM Компатибилен за Xiaomi Mi 11 Лајт/Xiaomi Mi 11 Лајт 5G Потпирачот Случај со Калено Стакло [2 Парчиња], Хибридни Тешки

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

[Совршен Компатибилност] Компатибилен со Xiaomi Mi 11 Лајт / Xiaomi Mi 11 Лајт 5 G.Внимание : Не одговара за Xiaomi Mi 11. [Материјал] Двојно-layer тешко PC + Флексибилни TPU браник дизајн.Заштитете го вашиот телефон од капки, гребење и удари.Воено-Одделение за Заштита со Воздух Перница Технологија за сите агли, и сите околу заштита на вашиот уред. [Мултифункционален] Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност. [Калено Стакло] 0.3 mm 9 H Цврстина, Анти-Нула, Анти-Отпечаток, и Анти-Меур.и дава мазна на допир, обезбедува оригиналниот допир искуство. [Пакетот Вклучува] 1x Phone случај + 2x Tempered Стакло.Карактеристики : Телефон случај : -TPU + PC Двојна заштита.-Го заштитува вашиот телефон од гребење и удари.-Заградата на функцијата прави гледање на видеа повеќе погодно.-Едноставен за инсталација и отстранување.Калено стакло : -0.3 mm Ултра Тенок-99% транспарентност -9 H Цврстина Анти-Scratch Package Содржина : 1x Phone case2x Tempered glass Service : Безусловна наплата или замена во случај на било defection или проблеми со квалитетот.Без разлика дали имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку порака систем,ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

За производот

Слични предлози