• Ново
Премиум Отпор Бендови од Flex, Сет од 5 Латекс Бендови со 5 Отпор Нивоа, торбичката Вклучени, Вежбање Бендови, физикална Терапија, која се Протега, Фитнес, Работат Надво

Премиум Отпор Бендови од Flex, Сет од 5 Латекс Бендови со 5 Отпор Нивоа, торбичката Вклучени, Вежбање Бендови, физикална

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ : Лабораторија тестирани под повеќето напорни услови, нашата премиум Flex отпор бендови се докажани да биде најмногу издржливи и долготрајни на пазарот.Нашите вежба бендови водат до 90 сантиметри, 3x нивната должина.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Отпор вежба е докажано да биде многу побезбедна од тежини.Нашите Flex вежба бендови се дизајнирани за безбедност прво и основно.Секој бенд е точно тестирани за сите различни телото видови и сите различни вежби за да се минимизира ризикот од повреда.ОДЛИЧЕН ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ и ОТПОР ВЕЖБА : Истражување покажува дека се протега и на отпор обука се од суштинско значење за било здрави возрасни.Нашите Flex бендови беа дизајнирани со цел да им овозможи на корисниците да вршат широк широчината на вежби додека оптимизирање на перформансите.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата Flex вежба бендови следат едноставен и практичен дизајн, дозволувајќи им на нашите бендови да биде лесно да се користи за било кој поединец, без оглед на фитнес ниво или експертиза. 90 ДЕН НАПЛАТА : Ние нудиме 90 ден парите назад гаранција.Ако имате било какви прашања со нашите Flex отпор бендови, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се направат нештата право во рок од 12 часа.Flex е голема.

За производот

Слични предлози