• Ново
Abtory Zenfone 5Z ZS620KL Паричникот Случај, Цртан филм Печатени рачно изработени Флип Folio Паричникот Случај со Потпирач Картичка Слотови Магнетни Затворање за Asus Zenfone 5Z ZS620KL Ц

Abtory Zenfone 5Z ZS620KL Паричникот Случај, Цртан филм Печатени рачно изработени Флип Folio Паричникот Случај со Потпирач

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Zenfone 5 Z ZS620 KL Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак.Zenfone 5 Z ZS620 KL Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Паричникот Случај за Zenfone 5 Z ZS620 KL Дизајн Вклучува Функционални Паричникот Случај Книга стил паричникот случај дизајн со држачот на страна џеб ви помогне да го носат картички и неколку записи на пригоден начин.Заштитете го вашиот телефон од Прашина, Нула, Влијание и на други несакани штети.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните, полн степен на максимална заштита безбедно го заштитува вашиот телефон од нечистотија.

За производот

Слични предлози