• Ново
Д-р Денис Бруто Алфа Бета Универзална Секојдневно Кора: за Нерамна Тонот или Текстура и Фини Линии или Зголемена Порите, (30 Третмани)

Д-р Денис Бруто Алфа Бета Универзална Секојдневно Кора: за Нерамна Тонот или Текстура и Фини Линии или Зголемена Порите,

DEN 864.00
Износ
Во продавницата.

Нашиот ефективна доза од 5 АХА/BHAs плус антиоксиданси и витамини лифт далеку мртвите кожата заедно со вишокот на нафта & нечистотии, со истовремено подобрување на нерамна тонот & текстура.Денис Бруто-е редовен гостин на емисии, вклучувајќи д-Р ОЗ, Од Денес се Покаже, Лекари, CBS : На Почетокот на Шоуто, и ен-ен.Нашиот ефективна доза од 5 АХА/BHAs плус антиоксиданси и витамини лифт далеку мртвите кожата заедно со вишокот на нафта & нечистотии, со истовремено подобрување на нерамна тонот & текстура.Брзо дејство, две-чекор дневен третман за клиничките резултати дома.Оваа универзална формула содржи комбинација на пет киселини, идеален за прв пат кора корисници и оние од сите типови на кожа.ОНА што Е ВО НЕГО ЗА ВАС : 2 минути за да се изедначи, убава кожа.ШТО Е ТОА : брзо дејство, две-чекор дневен третман за клиничките резултати дома.

За производот

Слични предлози