• Ново
Целосен Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет Шминка Четка во Собата, Подароци за Дами, Мајки, Сопруги Пријатели

Целосен Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет Шминка Четка во Собата, Подароци за Дами, Мајки, Сопруги Пријатели

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Убавината Алатки и Прибор : Производи вклучуваат 15 боја усна сјај *1 15 бојата на сенката за очи *1 Concealer *1 Concealer стап *1 Маскара *1 Eyeliner *1 веѓа *1 сенката за очи четка *1. ДОЛГОТРАЈНИ : Нашата козметика траен ефект на боја може да се користи за долго време.Долготраен ефект на боја, мека и удобна текстура,која е опремена со високо-квалитетна четка, лесна за да се создаде совршена шминка.Со високо-квалитетни состојки и свилен сјај, тие може да трае во текот на целиот ден.Една гарнитура Решава Целосна Лицето Шминка : 8 исклучителна сет, многу погоден за секојдневна шминка и празник партии, тоа исто така може да се користи како Божиќ подарок, свадба подарок, роденденски подарок, соодветен за мајка, ќерка, пријателка или сопруга.Шминка Подарок Сет : еден сет може да се реши целото лице шминка.Нашата мулти-функционални шминка вклучува шминка четка во собата, сенката за очи палета, усна сјај одговараат, веѓа молив, маскара, concealer и така натаму.Тоа може да се сретнат вашата шминка треба и да се направи да се создаде совршена шминка лесно.Производот Гаранција : Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време. ✨Производи вклучуваат : 15 боја усна сјај *1 15 бојата на сенката за очи *1 Concealer *1 Concealer стап *1 Маскара *1 Eyeliner *1 веѓа *1 сенката за очи четка *1.

За производот

Слични предлози