• Ново
Носталгични Склад Викторија Плоча со Овална Fluted Кристално Стакло Knob, Приватноста - 2.375, Антички Pewter

Носталгични Склад Викторија Плоча со Овална Fluted Кристално Стакло Knob, Приватноста - 2.375, Антички Pewter

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Традиционалните монтажа за гроздобер или нови врати.Целосна Приватност Во Собата.Координатите со Носталгични Склад е Премиум Возвишеност линија.Стандард вратата дебелина опсег е 1-3/8-Инчен да 1-3/4-Инчен.Доаѓа со стандарден 2-3/8 backset.Mortise заклучување верзии се достапни за гроздобер врати.На Викторија Плоча во античкиот pewter, со своите различни curvilinear разубавувањето, е непогрешливо стариот свет мода.Во комбинација со нашата Овална Fluted Кристал Knob (24 индивидуални рака-земјата аспекти!), изгледот е елегантна, но никогаш не fussy.Сите Носталгични Склад копчиња се монтираат на цврсти (не позлатен) кован месинг база за издржливост и убавина.

За производот

Слични предлози