• Ново
Бебе Момчиња Секојдневен Цртан Филм Печати Tee Копчето Надолу Тенок-Одговара Блузи Кратко Sleeve Aloha Хавајски Кошула

Бебе Момчиња Секојдневен Цртан Филм Печати Tee Копчето Надолу Тенок-Одговара Блузи Кратко Sleeve Aloha Хавајски Кошула

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Полиестер.Копче затворање.Рака Мие Само.Памук Полиестер.Машина за миење или рака мие.Чист Памук.полиестер ткаенини, мека на допир.Кратко sleeve копчето надолу кошула со точка јака и пред копче затворање.Одлично за летниот одмор, како камп, luau, крстарење, сонцето, плажа и др.Pls Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. ★Големина : 6-12 Months Рамо ширина : 25cm/9.84 in Bust 1/2 : 30cm/11.81 in Sleeve : 11.5 cm/4.53 in Length : 33cm/12.39 во ★Големина : 12-18 Months Рамо ширина : 26cm/10.23 in Bust 1/2 : 31cm/12.20 in Sleeve : 12.5 cm/4.92 in Length : 36cm/14.17 во ★Големина : 18-24 Months Рамо ширина : 27cm/10.63 in Bust 1/2 : 32.5 cm/12.80 in Sleeve : 13.5 cm/5.31 in Length : 39cm/15.35 во ★Големина : 2-3 Years Рамо ширина : 28cm/11.02 in Bust 1/2 : 34cm/13.39 in Sleeve : 14.5 cm/5.71 in Length : 42cm/16.54 во ★Големина : 3-4 Years Рамо ширина : 29cm/11.42 in Bust 1/2 : 35cm/13.78 in Sleeve : 15.5 cm/6.10 in Length : 45см/17.72 во.

За производот

Слични предлози