• Ново
1Pcs OD 19x25mm Рутер Конектор Моторни Вилица Вратило Спојка CNC 3D Печатач 5мм до 10мм Алуминиум Легура Флексибилни Цевки 5x10mm

1Pcs OD 19x25mm Рутер Конектор Моторни Вилица Вратило Спојка CNC 3D Печатач 5мм до 10мм Алуминиум Легура Флексибилни Цевки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.Тестирање пред превозот.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Опис Материјал : Алуминиум Легура Вкупна Должина : 25мм Надворешниот Дијаметар : 19mm Окно : 5mm x 10мм Лесно да го инсталирате,бафер,амортизацијата,погодно да го исклучите.Вратило спојка често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завртка возење, машина платформа, итн.Големината е се однесуваат на дупката, на пример, 4mm x 5mm значи дупка со дијаметар од една страна, 4mm и на другата страна е 5мм.Пакет се Вклучени : 1x Моторни Вратило Спојка Спојка.

За производот

Слични предлози