• Ново
Alinacutle Топла Фолија Ролни,Топол Печат Foils,Хартија Holographic преносот на Топлината Фолија на Ролна за Хартија Занаети,рачно изработени Картичка/Покана/Хартија Пакет/Ети

Alinacutle Топла Фолија Ролни,Топол Печат Foils,Хартија Holographic преносот на Топлината Фолија на Ролна за Хартија Занаети,рачно

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СЕКОЈ се ТРКАЛААТ ГОЛЕМИНА : секој тек е 5.91 ВО Ширина,9.84 FT Должина.ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1pc златна топла фолија на ролна.СОВРШЕНО за ПОВЕЌЕ ПРОЕКТИ : Alinacutle foils трансфер листови се идеални за додавање на акцент на картички, покани, подарок кутии и повеќе.Лесно да ги красат вашата различни проект со одлична foils ефекти.РАБОТИ со ШИРОК СПЕКТАР МАТЕРИЈАЛИ : Alinacutle фолија трансфер листови се совршени за употреба со cardstock,vellum,фото хартија,моделот хартија,итн.КОМПАТИБИЛНОСТ - Повеќето големи бренд греење топла фолија пенкало.Име : Alinacutle Топла Фолија на Ролна од ALINACRAFT КОМПАНИЈА.

За производот

Слични предлози