• Ново
13 Шишиња 40 Грам Дијамант на база на Масло полирање пасти Зголемена Концентрација 0.25-60.0 Micron

13 Шишиња 40 Грам Дијамант на база на Масло полирање пасти Зголемена Концентрација 0.25-60.0 Micron

DEN 3720.00
Износ
Во продавницата.

Се користи за накит & скапоцен камен, челик & цврст метал, алуминиум & цинк, сите металуршки цели.Нафта, врз основа и лесен за употреба. 100% Сосема нов и Висок квалитет.Масло врз основа, лесен за употреба и да се избегне контаминација.Најдобро може да се користи со волна полирачите за полирање.Погоден за употреба на накит & скапоцен камен, челик & цврст метал,алуминиум & цинк, сите металуршки цел.Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.ЗГОЛЕМЕНА КОНЦЕНТРАЦИЈА.Ние произведуваме дијамант инструмент за машина за градење, камен-работа, накит и часовникот индустрија од природни и синтаксички суровини.Ние обезбедуваме дијамантски инструменти за научни и медицински истражувања.Нашата компанија ја прифати наредби за производство на производи според GOST, ISO и поединечни технички спецификации на клиентот.Нашите професионалци обезбеди консултации за избор на инструмент според техничкиот процес на клиентот.Ве молиме, слободно контактирајте со нас, ако имате било какви прашања.Дијамант пасти се користи за finshing и palishing на обоени и nonferrous метали, челици и semiconductors легирани челици, фрлија во песна, керамика, метал керамика, карбид, сафир, стакло, semiconductors и цртање умира.Исто ТАКА : Ние производство посебни Мешани компонента полирање пасти.Дизајнирано за индивидуалните полирање процес - со договор со купувачот.

За производот

Слични предлози