• Ново
DUDIU Туѓо Неонски Знак за Спалната соба ДОВЕДЕ Странец светне Знак Батеријата или USB Управувана Розево Вонземјанин Неонски Знаци за Девојки Соба Игра Соба Ѕид Човек

DUDIU Туѓо Неонски Знак за Спалната соба ДОВЕДЕ Странец светне Знак Батеријата или USB Управувана Розево Вонземјанин Неонски

DEN 143.76
Износ
Во продавницата.

Ние нудиме 24 часа со поддршка за корисниците, и ние ја поддржуваме 30 дена наплата/враќање/замена.Единствена Туѓо Неонски : Кул туѓо неонски знак е премиум спална соба оркестарот дека може да се создаде чудно и онанирачки атмосфера.Висока Безбедност и Заштеда на Енергија : Alien неонски знаци се направени од мека нераскинливо LED цевка, на прилично здрав и употреба на ниско-напонски енергија-штедење.Така може да висат неонски знак на ѕидот или да се стави тоа каде сакате, како што се мантија, полица, маса или салон.Можете да стигнат до нас преку e-mail, или директно контактирајте со нас.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, Акрилик неонски има подобра отпорност на топлина. 100% Сервис и Гаранција : Вие не мора да се грижите за по - продажбата на проблемот.Неонски светла го замени досадни табела светилки, што ќе ви овозможи да се замисли во просторијата за која што се одење во вселената и да го гледаат странците.Лесно да се Инсталира & Употреба : Таму е резервирана виси дупка на врвот на пинк туѓ ѕид светлосни знаци, што е погодно да се инсталира.Исто така, совршен подарок за тинејџерски момче, семејство, љубител на роденден, Денот на Вљубените, Божиќ.Неонски светилки често се користи во оркестарот на спална соба, дневна соба, детска соба, игри соба, бар, човек пештера.

За производот

Слични предлози