• Ново
Издржливи CF12-1 Cam Следбеник Игли Валчести Имајќи Гром Комплет Имајќи Ролери Игли Валчести Имајќи Гром Надворешниот Дијаметар 32-милиметри/1.25 инч(2 парчиња)

Издржливи CF12-1 Cam Следбеник Игли Валчести Имајќи Гром Комплет Имајќи Ролери Игли Валчести Имајќи Гром Надворешниот Дијаметар

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

25 инчен Ролери имајќи внатрешен дијаметар : 12mm/0.Предности : Изработени од високо квалитетен имајќи челик,многу издржливи и подолг работен век,Машки конец тип,со ролери цилиндрични,имаат поголем капацитет.Направени од високо квалитетен имајќи челик, многу издржливи и подолг работен век,На надворешно навој верзија со навој ролки има високо оптоварување капацитет на носивост.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме овозможи 1-5мм отстапување,боја може да биде littledifferent за различни монитор ви благодариме за вашето разбирање.5mm Карактеристики : 1.Примена : Лежишта имаат висока цврстина и точност како следбеник лагери за кам механизам и права линија на движење,и тие се користи во широк спектар на области како што се алатни машини,индустриски роботи,електронски делови за машини.55 инчен Ролери носечка тема : M12x1.Пакет Содржина : - 2 x Игли Валчести Имајќи.b>опис на Производот Боја : Сребрена,Црна Тип на Производ : CF12-1 Size : Ролери имајќи должина : 40mm/1.Тип на производ : Гром тип песна ролери игла имајќи.47 инчен Ролери имајќи дебелина : 14mm/0.Тоа е особено погоден за апликации каде радијална простор е ограничен,На корисен модел е удобен за носење,и главата на завртката е исто така погодно да се размонтираат и соберат.57 инчен Ролери Имајќи надворешниот дијаметар : 32-милиметри/1.

За производот

Слични предлози