• Ново
4.5x 5.5 Јасно Затворен Пакување Обичен Плик се Соочуваат со 1000/CS Пред - Јасно, Назад - Бела (4 Случаи)

4.5x 5.5 Јасно Затворен Пакување Обичен Плик се Соочуваат со 1000/CS Пред - Јасно, Назад - Бела (4 Случаи)

DEN 1719.84
Износ
Во продавницата.

СОЛЗА ДОКАЗ - На здрав 4.5х5.5 пакување лизга плик имаат неверојатна издржливост при превозот поштенски.ВОДА ДОКАЗ - Овие превозот плик пошта задржи содржината безбедни од вода.Се водоотпорни, ќе може да има мир на умот дека вашиот пакување листа се лизга нема да се навлажни ако се остави на елементи од страна на логистика превозникот.ЈАСНО ПРОЗОРЕЦ - јасно мејлинг 4.5х5.5 се совршени за затворање на вашата фактура, пакување лизга или превозот етикета за лесна идентификација и да го одржувате на безбедно.Лесно назад вчитување панел.САМО ЛЕПИЛО - 4.5х5.5 пакување лизга пошта функција самолепливи поддршка што овозможува силна поврзани со никаква потреба за лента.РАЗНОВРСНА - спроведување на кутии, коверти, мејлинг кеси, цевки, и повеќе.Лепило обврзници за различни површини.

За производот

Слични предлози