• Ново
Прекривки Покрие Цар Големина на Сивата Волк Кралот Прекривки Покритие за Aldult Деца со Патент Затворање Дише Удобно Микрофибер Утешителот Покрие 104x90 + 2 Перница Шам?

Прекривки Покрие Цар Големина на Сивата Волк Кралот Прекривки Покритие за Aldult Деца со Патент Затворање Дише Удобно Микрофибер

DEN 1312.80
Износ
Во продавницата.

【УДОБЕН ДИЗАЈН】 : Скриен патент затворање дизајн, лесно да се стави на вашата прекривки во и надвор, четири врски во секој агол на прекривки покрие задржи прекривки во место, Pillowcases се плик затворање, лесно се стави на перница во и надвор.Лесен За Чистење : Рачно или во машина за миење со ладна вода со светлина детергент и собори сува на ниско ниво.【ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ ПОСТАВИТЕ】 : Вклучени 1 Прекривки Покрие 104"x90" + 2 Перница Шамс 20" X 36"( Утешителот Не се Вклучени ).Собори сува или железо на ниска температура.Отпорни на дамки, навремено-бесплатно, анти-бледнее, анти-намалување.По-Продажбата на Услугата : Ние и ветуваме да обезбеди добри услуги на клиентите.Скриен Агол Врски : На прекривки корица има врски во сите 4 делови, кои се дизајнирани да го поправи вашиот утешителот многу добро и одржување на маска од на лизгање, никогаш не ќе мора да се грижите за утешителот намалила во топката. 【КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ】 : Нашата прекривки ги опфаќа поддршка за индивидуално прилагодување. 【МАТЕРИЈАЛ】 : Направен од Високо-квалитет микрофибер материјал, тоа е кожата-пријателски, мека, дише, трајни, машина перат и никогаш не згаснува.Ако ви треба други големини и слики, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】 : Машина за миење со ладна вода.Не кајгана.Големина : Кралот Големина : 3-парче Прекривки Опфаќа : 1 прекривки покрие 104"x90", 2 перница шамс 20" X 36"( Не се Вклучуваат утешителот и Перница ) Материјал : прекривки покрие проекти се направени од 100% микрофибер, лесни, дише и кул на допир, која е супер меки и удобни.

За производот

Слични предлози