• Ново
Бело Маче Во Цвеќиња Патување Шминка Воз Случај Шминка Козметички Случај Преносни Уметник Складирање Торба За Козметика, Шминка Четки Toiletry Накит Додатоци 7.3x3x5.1in

Бело Маче Во Цвеќиња Патување Шминка Воз Случај Шминка Козметички Случај Преносни Уметник Складирање Торба За Козметика,

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Направи вашата шминка насекаде. ➤ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Совршен за секојдневна употреба или патување.Најдобра шминка кеси за жените.Преносни и лесен дизајн, што го прави погодни за suitcases и лесно да се носат.Големина : 8.1 inches Net тежина : 60g Материјал : Направен од високо-квалитет собираат крпа, сунѓерот, и Оксфорд ткаенина, таа има мека и издржливи се чувствуваат, нечистотија-отпорни и лесно да се чисти.Супер симпатична подарок за бабата, gigi, нана,мамо, auntie, ќерка, сестра, братучед, најдобри пријатели, шеф,работник, учител, медицинска сестра, лекар, сопруга, свој колега, неа, bff bestie, женски, канцеларија, љубовник, семејство,итн.Дополнително, шминка четки слотови со јасни ПВЦ капак и еластична мозок, не се плаши од другите козметички на четка. ➤УНИКАТЕН И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Козметички торба ви обезбеди голем простор, па можете да се вклопи во вашиот кармин, огледало, шминка алатки во тоа, што е добро за користење на сите вашата козметика. ➤МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА ПАТНА ШМИНКА ТОРБА : шминка торба не само што може да се користи како шминка торбичка, исто така toiletry торба и складирање торба.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои големина грешка.Нашите козметички кеси се 3 D испечатени, и постојат различни слатки, елегантен, интересни и слатки мали козметички кеси за вашиот избор.Совршен за патување додатоци за жени!.Тоа не е само едноставна патент торба, но исто така и практично козметички торба.Идеални за патување, одмор, службено патување, салата, кампување, бања организација и активности на отворено.

За производот

Слични предлози