• Ново
Aomiun Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Uninsulated Еден Широк Ѕидови Устата Бамбус Шише Капаче Спортски Шише за Вода за возење Велосипед Трчање, Пешачење Плажа Излети Камп?

Aomiun Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Uninsulated Еден Широк Ѕидови Устата Бамбус Шише Капаче Спортски Шише за Вода за

DEN 479.76
Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, елегантни и се чувствува удобно да го држат во рака, трајни производи за секојдневна употреба.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Две капацитет на 500ml и 750ml, и на нив може да се задоволат вашата потреба за одмор хидрирани за време на вежбање.ШИРОК УСТАТА : широк устата дизајн го прави побрзо и полесно да се пополни шише со вода и други пијалаци.Исто така можете да уживате во голема уста на вода, како сакате.КРЕВАЊЕ ПРСТЕН : Со кревање прстен, тоа е полесно да се носат шише.Можете да се откажам шише некаде за складирање.БАМБУС КАПА : капа направени од бамбус нуди и запечатување ефект, така што нема потреба да се грижите за одлевање и капе.Шише за вода изработени од нерѓосувачки челик со голем капацитет може да се обезбеди вашата дневна вода доза.Широката уста да те лесно да се наполни го шишето со вода и други пијалаци.Го носат овој шише со вас за да останете хидрирани, кога ќе оди на возење велосипед, трчање, пешачење и така натаму.Спецификации : Предмет Тип : Спорт Шише за Вода Боја : Сребро Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Volu : 500ml / 750ml Тежина : Околу. 200-220g / 7.1-7.8 oz Notes : 1. Големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Пакет Листа : 1 * Спорт На Вода Шише.

За производот

Слични предлози