• Ново
Caplugs ZCVV35ASMQ2 Пластични Ампули. CVV-35, ЈП-LD, Шишенцето Големина од 3,5 drams Течност оз.44, Бела (Пакување од 30)

Caplugs ZCVV35ASMQ2 Пластични Ампули. CVV-35, ЈП-LD, Шишенцето Големина од 3,5 drams Течност оз.44, Бела (Пакување од 30)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Јасно полипропилен.Разноврсна складирање користи.Капи спакуван со ампули.За повеќе употреби.CVV Серија ампули се идеални за широк спектар на пакување апликации.Овие ампули се обезбеди уникатно пакување алтернативни кои се нудат на крајниот корисник на обновливи сад.Оваа серија е спакуван во групи кои вклучуваат и ампули и капи. : : A : .975, B : .830, C : 1.400, D : 1.520, DRAMSIZE : 3.5, FLUIDOZ : .44.

За производот

Слични предлози