• Ново
1Pc Ноќни Складирање Торба Виси Организатор Ноќни Организаторите Кревет Кревет Организатор Складирање Торба За Спална Соба, Кревет за Бебе(Сива).

1Pc Ноќни Складирање Торба Виси Организатор Ноќни Организаторите Кревет Кревет Организатор Складирање Торба За Спална Соба,

DEN 1070.40
Износ
Во продавницата.

ШИРОКА ПРИМЕНА - Ова креветот организатор опремени со големи џебови, ќе може да се одржи на кревет за чување на книги, списанија, тетратки, пенкала, или некои закуски и пијалаци.ДОБАР ОБЈЕКТ ОРГАНИЗАТОР - се Користи за чување на мал објект, и можете да ги најдете овие објекти лесно.Функција : КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ Направен од премиум платно, водоотпорен, цврсти и издржливи.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

За производот

Material:
Canvas
Quantity:
1Pc
Mold Color:
Grey
Size:
30 x 10 x 19cm(Approx)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Слични предлози