• Ново
MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Прегратка Панда | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | На

MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Прегратка Панда | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие |

DEN 573.60
Износ
Во продавницата.

Дали Сакате на Вашиот HTC U11 Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Прегратка Панда кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот опрема!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот HTC U11 ?Со Mighty Skins вашиот HTC U11 е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте го вашиот HTC U11 со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.

За производот

Слични предлози