• Ново
Деца е Јасно Пластика Фустан Закачалка 10 (Пакување од 25) , за Домашна Организација и Облека Закачалки

Деца е Јасно Пластика Фустан Закачалка 10 (Пакување од 25) , за Домашна Организација и Облека Закачалки

DEN 379.20
Износ
Во продавницата.

Крај : Јасно Пластика.Хардвер : Хром.Пакет Количина : 25. Производи добро спакувани и безбедно пред превозот.Децата 10" јасно врвот закачалка, совршен за мали деца и на бебиња.Простор за заштеда на енергија рамна на телото со хром кука и рецки за ремени.

За производот

Слични предлози