• Ново
WANGZHENZHEN SHUZHEN 4mm-12mm Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Опашка M10 -M20 Метрички Женски Навој Конектор Заеднички Бакар Цевки Спојка Адаптер Гас Заеднички (Големина : OD 10мм, Нишка

WANGZHENZHEN SHUZHEN 4mm-12mm Месинг Цевка Црево Фитинг Barb Опашка M10 -M20 Метрички Женски Навој Конектор Заеднички Бакар

DEN 1720.80
Износ
Во продавницата.

Стабилни карактеристики, висока сигурност.Цевка Внатрешна Кол : 6mm 8мм 10мм 12mm ID Црево.Материјал : Месинг.Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 1 PCS Месинг Цевки Вклучите.Спецификација : Женски Навој Големина(за) : M10*1 М12*1.25 M14*1.5 М16.*1.5 M18*1.5 M22*1.5 Цевка Внатрешна Кол : 6mm 8мм 10мм 12mm ID Hose Material : Brass Color : Злато Tone Package Содржина : 1 PCS Месинг Цевки Вклучите.

За производот

Female Thread Size(about):
M10*1 M12*1.25 :
M14*1.5 M16*1.5 :
M18*1.5 M22*1.5 :
Tube Inner Dia :
6mm 8mm 10mm 12mm ID Hose
Material:
Brass
Color:
Gold Tone
Package Content:
1PCS Brass Pipe Fitting

Слични предлози