• Ново
KANG-L 66 Инчи Мулти-Ниво на Мачка Дрво Кула Делукс Маче Condos со Пријатна Perches и Заменливи Фитили Топки Миленичиња Игра Куќа Домашни Миленичиња Материјали Испорака 3-7 Де?

KANG-L 66 Инчи Мулти-Ниво на Мачка Дрво Кула Делукс Маче Condos со Пријатна Perches и Заменливи Фитили Топки Миленичиња

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакет нормално превоз : Испрати од локалните склад во сад, испорака само што трае 3-7 работни дена.Спецификации : Боја : Grey Material : ХИДРАТИ-уверение Одбор, Кадифен Ткаенина, Сисал Rope Product Големина : 21.Сите-во-едно за релаксирање на самото место на вториот слој на мачка дрво е најголемата нагласи.Без разлика дали имате со мачиња, големи мачки или на возраст од мачки, оваа мачка дрво е фантастичен дом за вашиот кожен пријатели.1"H (55 x 60 x 168 см)Производ Тежина : 67.Подобро повеќе, специјално задржани доволно простор и дизајниран 3 фитили меки топки се направи повеќе пространа и удобна, вашите мачки дури и може да застане за да си игра со оние интересни играчки или скокаат на третиот слој да има повеќе забава.

За производот

Слични предлози