• Ново
Jiminy е Добро Копачка Протеини Путер од кикиритки и Брусница Вкус & Гумени Куче Обука Третира | произведено во САД | Глутен-Free | Sustainable | Ограничена Состојки | Високо Про?

Jiminy е Добро Копачка Протеини Путер од кикиритки и Брусница Вкус & Гумени Куче Обука Третира | произведено во САД

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПРОТИВАЛЕРГИСКИ : Говедско месо, пилешко, јагнешко, соја, па дури и риба се најчестите состојки кои активирањето куче алергии.Ветеринари се веќе користат Jiminy е во елиминација диети, бидејќи инсекти протеини е одлична за кучиња со храна нестабилност.Добро Копачка протеин е противалергиски и лесно да се вари.Се НАМАЛИ ЈАГЛЕРОД PAWPRINT : Jiminy е прави одржливост приоритет со сите наши производи!Ние го прават нашите третира со одржлив и јасна состојки кои ги зачувате 200 литри вода ПО ТОРБА во споредба со традиционалните протеини куче третира (на пример, кравата или кокошка).ОБУКА ТРЕТИРААТ СО ДИЗАЈН : Мали, лесно да се одржи и да се крши лесно во помали парчиња за повеќе награди од една 3 калории залак.ВКУСНИ : Нашата третира направени со препознатлив состојки како путер од кикиритки, cranberries и овес.Овие третира постигна 100% во palatability тестови!.Произведено ВО САД : Направени во САД без пченка, пченица, соја или други полнила за оние шепа-tners со нестабилност.

За производот

Слични предлози