• Ново
10Pcs Кревање Око Орев Нерѓосувачки Челик Прстен Форма Навој Орев Fastener за Шумарство Машини(M6)

10Pcs Кревање Око Орев Нерѓосувачки Челик Прстен Форма Навој Орев Fastener за Шумарство Машини(M6)

DEN 818.40
Износ
Во продавницата.

Рафинирано изработени од нерѓосувачки челик, што има голема сила, повеќе отпорни на абење, издржливи и отпорни на корозија.Прецизни нишка и високо полиран надворешноста направи лифтинг око орев имаат повисоки употреба вредност и трошоците за извршување.Широко се користи во разни инженерски кранови, металуршки и рударска опрема, железнички утовар и истовар пристаништа, шумарство машини, електрична опрема, итн.По внимателно изработката, не само што имаат класичен изглед, но исто така има и висока цена перформанси.Строго следниве индустриски стандарди и контрола на квалитетот за да се задоволат вашите повисоки барања.Спецификација : Предмет Тип : Кревање Око Орев Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Користи : Широко се користи во разни инженерски кранови, металуршки и рударска опрема, железнички утовар и истовар пристаништа, шумарство машини, електрична опрема, итн.Пакет Листата : 10 x Кревање Око Орев Забелешка : 1. Ве молиме одговара на соодветната големина пред употреба 2. Ве молиме овозможи одредена грешка во производот параметри.

За производот

Item Type:
Lifting Eye Nut
Material:
Stainless Steel
Uses:
Widely used in various engineering cranes, metallurgical and mining equipment, railway loading and unloading ports, forestry machinery, electrical equipment, etc.
Package List:
10 x Lifting Eye Nut :
Note:
1. Please match the corresponding size before use :
2. Please allow a certain error in product parameters :

Слични предлози