• Ново
Подставени лица Јаглен Црна Маска за Мажите, Црна Четка Црна Маска подставени лица Јаглен Црна Маска, Blackhead Смена Маска, активниот Јаглен, Акни Грижа, нега на кожата,

Подставени лица Јаглен Црна Маска за Мажите, Црна Четка Црна Маска подставени лица Јаглен Црна Маска, Blackhead Смена Маска,

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

На бамбус избрани за овој процес е прерасна во високо планински кота да се задржи почист и повеќе natural.Овој процес се врти бамбус да пепел и потоа се вбризгува во маска за користење на пареа.КОРИСТЕТЕ РЕДОВНО - користете го 2 до 3 пати неделно за да се осигура ќе го видите вашиот посакуваните резултати.ПОСТИГНАТ ПОМЛАДИТЕ КОЖАТА помогнат вашата кожа ќе се постигне и да се одржи младешки тен.Се шири соодветна количина на подставени лица Црна Маска на лицето.Избегнувајте чувствителните области како што се очите, усните, веѓите, косата, и рани.СОСТОЈКИ - calendula, рузмарин, овес и активирани бамбус јаглен се основните состојки за оваа црна маска.Потоа се исуши вашето лице.Исплакнете се соочи со вода за да се отстранат преостанатите делови од црна маска.При креирањето на оваа маска, што се користи за процесот на "активирај" на бамбус.

За производот

Слични предлози