• Ново
5 Пар Crisscross Лажни Трепки, Лесен за употреба, Еднократно, Лесно да се носат, Трепките Обемниот Топла Око Трепките Меки Лажни Трепки Природно Faux Mink Лента 3D Трепките Pack (

5 Пар Crisscross Лажни Трепки, Лесен за употреба, Еднократно, Лесно да се носат, Трепките Обемниот Топла Око Трепките Меки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ние поддршка на квалитетот на нашите лажни трепки и да се обезбеди услуга за клиентите.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно да ни e-mail за помош. 【МЕК МАТЕРИЈАЛ】 Изработени од тенки влакна материјал, овие лажни трепки се меки и удобни за носење, и ултра тенки влакна трепките може да ви даде природни и убав изглед. 【Трепките Функција】 Погоден за лица или професионална примена како свадба настан,слика пукаат,ноќта, секојдневно денот го Користите. ☀Здраво, пријатели, добредојдовте во мојата продавница!Ние ќе работиме напорно за да се направи имате задоволување на шопинг искуство!☀Ви посакувам среќен шопинг, ние ви обезбеди разновидност на високо-квалитетни производи, доверливи, може да се купи било какви производи сакате!☀☀☀☀☀☀☀-✿ Голема продажба! 5 Пар/Многу Crisscross Лажни Трепки Трепките Обемниот Топла Око Трепките✿ 100% Сосема нов✿ Боја : Црна✿ Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен✿ За лице и за секојдневна употреба✿ Може да се отстрани со око шминка смена✿ Едноставен за користење и удобен за носење✿ Одговара на вашиот каузална и партија шминка✿ Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно✿ Пакет содржи : 1 прилог 5 удари со камшик за feign☀☀☀☀☀☀☀-.Направи твоите очи шарм и привлечни.Погоден за секојдневниот живот, партија и така натаму. 【Се ПОДОБРАТ ВАШИТЕ ОЧИ】 Стави на овие тенки и долги лажни трепки и вашите очи ќе изгледаат поголеми, посветла и повеќе атрактивни, ќе изгледаат природно згодна и убава.

За производот

Слични предлози