• Ново
Домашно милениче Водоотпорен Куќа, Затворен Отворено Куче Куќа, Cat Rainproof и Windproof Полу-Затворени Куќа Шатор Укината

Домашно милениче Водоотпорен Куќа, Затворен Отворено Куче Куќа, Cat Rainproof и Windproof Полу-Затворени Куќа Шатор Укината

DEN 1288.80
Износ
Во продавницата.

Домашно милениче безбедноста материјал - Користење Водоотпорен крпа + кадифен, може да се стави тоа во затворени простории или на отворено.Дизајн - миленичиња кревет обезбедува безбедно, совршен за мачки или мало куче да нап.Вашиот кожен пријатели ќе се чувствувате опкружен со љубов и топлина, овозможувајќи им да се доживее вистински мирен сон.Удобност и безбедност - не се лизга на дното поправки куче/мачка во кревет место, дозволувајќи им на куче/мачка кревет да се одмори на плочки и тврдо дрво подови во домот.Половина пештерата дизајн чувајте ги вашите kitty или куќи за потоплите во зима.XL големина - 50x41x48cm/20x16x19in, погоден за мачки, мачиња, puppies и мали кучиња помалку од 14 кг.Лесно Одржување - Нашите миленичиња кревет е многу лесно да се чисти.Тоа е најдобро да се мијат од страна, ве молам не кајгана.Нашите Миленичиња Куќа има водоотпорен покривот и база за да се осигура дека вашето домашно милениче ве држи суви и свежи цела ноќ.На водоотпорна отворено Миленичиња Куќа е мора да.Ние имаме различни големини за да изберете од.Дали ви донесе мал среден или голем милениче, можете да изберете удобно големина.Тоа е навистина практичен.Материјал : Водоотпорен крпа + plush M : домашни Миленици тежина помалку од 5 килограми се препорачува.L : се Препорачува за мачки и мали кучиња тежат помалку од 10 кг.XL : домашни Миленици тежат помалку од 14 килограми се препорачува.Пакување листа : Миленичиња куќа*1.

За производот

Слични предлози