• Ново
Ладење Гел Лактот Пак, Полиестер Платно Е Лесна Да се Допре Еластична Јаже се Приспособува На Различните Ладење Гел Пакет за Статистика за Дома за на Отворено за Жи?

Ладење Гел Лактот Пак, Полиестер Платно Е Лесна Да се Допре Еластична Јаже се Приспособува На Различните Ладење Гел Пакет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ќе нежно ја заштитите вашата чувствителна кожа, ги релаксираат мускулите и да се обезбеди максимална удобност.Коленото оптоварување е тешка за време на вежбање, носење на коленото влошки може да помогне да се врати функции на телото брзо.Тоа е не‑токсични, безопасни, течење‑доказ, не ќе солза или пункција, и може да се користи со мир на умот.Им помогне на ублажување на болка, олеснување на спортски повреди, и да се олесни следните третман.Полиестер платно е лесна да се допре, гел монистра се користи наизменично со топла и ладна облоги, и еластична јаже се приспособува на различните димензии.

За производот

Слични предлози