• Ново
Резервоарот Базен Ниво на Водата во Течна Sensor - не ' Рѓосувачки Челик - 10мм Спектар - Ниво на Водата во Сензорот се Плови Switch - 1Pack

Резервоарот Базен Ниво на Водата во Течна Sensor - не ' Рѓосувачки Челик - 10мм Спектар - Ниво на Водата во Сензорот се

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На плови топката е направен на 304 нерѓосувачки челик, circlip е направен од 316 L материјал.Контрола на опсег : 10 mm.За поголема контрола на опсег, го прават тоа 2 комбинации, 1 долга и 1 краток.Работен напон : 0~220(V); Работат на струјата : 0.5 A-1(Еден).Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик; Работна температура : 0~120 °C. Работен притисок : 1 Mpa; Максимална го издржат напонот : 5 Mpa.Опис : - плови На топката е направен на 304 нерѓосувачки челик, circlip е направен од 316 L материјал. - За контрола на опсег : 10 mm.За поголема контрола на опсег, го прават тоа 2 комбинации, 1 долга и 1 краток. - Работен напон : 0~220(V); Работат на струјата : 0.5 A-1(А) - Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик; Работна температура : 0~120 °C - Работен притисок : 1 Mpa; Максимална го издржат напонот : 5 Mpa - Максимална температура отпор : 120 °C - Size : Прибл. 80x80x25mm/ 3.15x3.15x0.98inch Package Вклучува : 1 Парче Плови Switch Сензор.

За производот

Слични предлози