• Ново
Rexnord Линк-Појас FBB22639H 2-7/16 Прирабница Блок Сферични Ролери Имајќи

Rexnord Линк-Појас FBB22639H 2-7/16 Прирабница Блок Сферични Ролери Имајќи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Rexnord е Линк-Појас валчести лежишта функција нашите две-парче надворешниот прстен, кој се однесува на водечките прашање на предвремено имајќи неуспех : неусогласеност.Ние нудиме и изменуваат, и off-the-полица топката лежишта како и посветен инженеринг поддршка за да се обезбеди да добиете топка лежишта што треба. *Конструиран имајќи заптивки за зголемување имајќи живот.*State-of-the-art леано железо имајќи домување дизајн обезбедува зголемена сила и перформанси оптимизирани.Линк-Појас PLB Подели Блок Сферични Лежишта се на друг начин Линк-Појас нуди сигурен решенија за секоја апликација.Rexnord е Линк-Појас валчести лежишта, исто така, обезбедува одлична запечатување options (опции) и имајќи пломби кои, исто така, може да се смени во поле со неколку различни опции има Линк-Појас ролери лого со соодветна печат за вашата апликација.

За производот

Слични предлози