• Ново
Изолирани Криво Клешти 6.3

Изолирани Криво Клешти 6.3

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

Ергономски перница зафат рачки за удобност и контрола.Dual durometer конструкција за долготрајна издржливост.Се справува со директна моделирани да алатка челик за трајна врска.Лизга guard се справи со дизајн за дополнителна заштита.Wiha премиум квалитет алатка челик за сила и издржливост.Стандард индустриска бранеа заврши за површината издржливост.Индукција појачани сечење на рабови и вилици за супериорна острина и долговечност.Индивидуално тестирани 10.000 volts AC и оценет до 1000 volts AC за безбедноста и мирот на умот.Ги исполнува VDE тестирање стандарди за заштита од лак флеш експлозија.Ги исполнува ASTM F1505 стандардни спецификации за изолација и изолациони страна алатки.Wiha 32928 Изолирани криво Клешти 6.3" Wiha Изолирани Soft Finish Перница Зафат Клешти и Секачи се стандард за премиум квалитет tools кој ергономски перница зафат рачки за удобност и контрола, dual durometer конструкција за долготрајна издржливост, и се справува со директно моделирани да алатка челик за трајна врска.Во костец функција се лизга guard се справи со дизајн за дополнителна заштита на предниот крај и подигната задна-прст чекори за лесно отворање на back-end.

За производот

Слични предлози