• Ново
AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Таблета Случај за Леново Табот М8 ТБ-8505 (8.0),Лесни Shockproof Деца Пријателски Полно Тело, ЕВА Заштитна Маска се Справи со Стојат& ?

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Таблета Случај за Леново Табот М8 ТБ-8505 (8.0),Лесни Shockproof Деца Пријателски

DEN 646.32
Износ
Во продавницата.

- Shoulde Рака Прилагодливи и отстранлив рамо, рака нуди крајна удобно кога се носи; Можете дури и да го закачите на автомобилот потпирачи за глава да се види и од страна слободно во задното седиште, идеален за работа, учење, и патување.Кога на i Pad паѓа.- Прецизни Дупки : Деца Случај дава лесен пристап до СИТЕ копчиња.Супер мала тежина,децата пријателски, влијание-отпорни.Воскресна рамки рабовите за да го заштитите екранот од тоа да биде изгребани и уништени; Лесен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња).Вграден-во kickstands на задната страна да застане на вашиот таблет компјутер на масата за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција.Отстранлив Рамо, Рака : На прилагодливи и отстранлив рамо, рака е удобно и хуманизирано.Можете да го носат на вашиот i Pad во секоја прилика, како што се патување, столче и училница.Вие не може да се добие тој застрашувачки звук каде што cringe прашувате што се скрши.Она што е во Пакет : 1xdropproof Case1x Shoulder Рака.Дизајниран за Леново Табот М8 ТБ-8505 (8.Направени од влијанието отпорни на ЕВА пена материјал, ефикасно спречува таблета од случајно капки, испакнатини и гребнатини; Аглите функција двојно-дебел силикони за најдобри shockproof заштита.0"),Таблет Случај.

За производот

Слични предлози