• Ново
JJSPP USB Документ Камера Скенер HD Камера A4 Фати Големина со LED Светло Наставата Софтвер за Учење

JJSPP USB Документ Камера Скенер HD Камера A4 Фати Големина со LED Светло Наставата Софтвер за Учење

DEN 11854.08
Износ
Во продавницата.

2592*1944 HD камера.Скенирање големина е до A4. Поддршка скенирање тест хартија, домашни задачи, исправа, книга, списание, материјал објект, итн.Широко се користи во училница онлајн настава, calligraphy и сликање за обука, итн, тоа да може ефективно да ја подобриме нашата работа ефикасност.Лесен за Користење : ве Молиме преземете и инсталирате на наставата софтвер на вашиот КОМПЈУТЕР, поврзете го КОМПЈУТЕРОТ и скенерот преку USB кабел.И вметнете ја овластување клучот во КОМПЈУТЕР.Отворете софтвер, и изберете "Гест" копчето, можете да го користите вашиот прст за да работат на слики во кабина на допир-за контрола на интегративни машина.(Забелешка : допир-за контрола на интегративни машината не е вклучена.).Софтверот има богата функции како што се електронска табла функција, settings (подесувања), пишување пенкало, гумичка, кадар, алатки, фото, видео рекордер, нацртајте едноставна геометрија, вниманието функција, слика споредба, итн.Поддршка документ функција за скенирање, автоматски го исечете, снимање и обработка на документот.LED светлина на допир за контрола на дизајн.Количка за дизајн, лесно да се носат.Софтвер поддржува 7 јазици : Кинески, македонски, корејски, Јапонски, француски, германски, шпански.

За производот

Слични предлози