• Ново
Јулија Gash Ливерпул Midi Уметност Печати, Хартија, Природни Рамка, 32x42cm

Јулија Gash Ливерпул Midi Уметност Печати, Хартија, Природни Рамка, 32x42cm

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Донесе место кое е блиску до твоето срце во вашиот дом.Јулија Gash е креативниот претприемач и Британскиот уметник кој е страстен за уметноста и мапи.Откријте неверојатна архива на иконите градови и прекрасни пејзажи, илустрирано од страна на Јулија во нејзиниот дух ракопис.Giclee/архивирање на квалитетот на уметнички дела, печатени на 230gsm мазна, мет, бела хартија.Одржлив дрвени калапи, јасно акрилик застаклување, hardboard поддршка рамка.Големина : 30x40cm / 11.8x15.8" Рамка : 2cm широк x 3.3 cm длабоко / 0.8x1.2'.

За производот

Слични предлози