• Ново
Апаратот Поправка АД Одговара за Karcher Wet&Dry WD2 Правосмукалка Филтер и 20 Прашина Кеси Почисти Делови (Боја : Како што е Прикажано)

Апаратот Поправка АД Одговара за Karcher Wet&Dry WD2 Правосмукалка Филтер и 20 Прашина Кеси Почисти Делови (Боја : Како

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Поддршка Dropshipping и Wholesaling. 100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.Добредојдовте во мојата продавница, ако имате било какви прашања во трговскиот процес, ве молиме контактирајте ме, ние дефинитивно ќе ви обезбеди задоволни шопинг experience Support Dropshipping и Wholesaling.100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.Состојба : New Type : Filter/Filter Kit20 висок квалитет соодветна замена прашина bags1 x висок квалитет на компатибилен влажна и сува филтер кертриџ за Karcher WD2 правосмукалки.Одговара на модели : KARCHERWD2 серија models Color : yellow Material : композитни material Package Содржина : 1 x Filter20 x Bags Manufacturers'names &numbersareusedfor референтни цели.Овие делови се во никој начин поврзани со почетна производителот делови.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози