• Ново
Goddessvan Фустани за Жени на Партијата, Секси V Вратот Мрежа Партија Фустан за Печатење Удобен Долг Ракав Фустан Ретро Елегантна Мини Фустан

Goddessvan Фустани за Жени на Партијата, Секси V Вратот Мрежа Партија Фустан за Печатење Удобен Долг Ракав Фустан Ретро

DEN 285.36
Износ
Во продавницата.

100% Полиестер. 【Материјал】:Елегантен партија фустан за жените употреба на високо-квалитетна ткаенина, таписерии и убави, но сепак мека и удобна, е еден од неопходните формални прилики облека. 【Дизајн】 : Секси мрежа мини фустан за жените , Sequin, длабок V-врат, долги ракави, цврсти Тенок-одговара облека, класичен солидна боја, висока половината исечете ги крие сите на стомак грутки,за да се покријат малите стомак и откриваат нежни нозе,фитинг, но има водат,тоа е женски, без да се премногу секси. 【Повод】 : долг ракав коктел фустан за жените погоден за свадба, роденден, коктел забава, бар, годишната средба, семеен собир, Денот на Вљубените, свадба годишнина, е најдобриот подарок за вашиот љубовник, таа ќе добие големо изненадување,одговараат за семејството падне слики со чизми. 【Појавување】:Секси црна заврши облека за жени Може лесно да одговараат на вашите омилени чевли, кеси, палта, капи, накит, многу разновиден и достапен за повеќе носи. 【Шопинг Совети】Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор/Мијат со слични Бои.Ве молиме Проверете Ја Големината на Табелата Пред Купување и Купување Според Големината на Табелата.

За производот

Слични предлози