• Ново
Црвената Панда & Бамбус Лисја Шема (2) СТП Кожа Мини Патување Преносни Накит Случај за Прстен, Pendant, Earring, Ѓердан, Нараквица Организатор Складирање Носителот Кутии

Црвената Панда & Бамбус Лисја Шема (2) СТП Кожа Мини Патување Преносни Накит Случај за Прстен, Pendant, Earring, Ѓердан,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

▓【Концизен Дизајн】накит кутија е дизајниран со една симпатична големина , 3.Оваа Симпатична форма е удобен за носење, и може да се стави во рачна ташна лесно.94x3,94x1,97 инч .94x3,94x1,97 инч .Како и да е,u може да се спаси она што го сакате.Мала, но здрав, може да издржи до одреден притисок.

За производот

Слични предлози