• Ново
M2C Момчиња Девојчиња Руно Наредени Softshell Водоотпорен Пешачење Панталони

M2C Момчиња Девојчиња Руно Наредени Softshell Водоотпорен Пешачење Панталони

DEN 647.76
Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Еластична затворање.Шел : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 100% полиестер.Оваа трајни softshell ткаенина можат ефикасно да одржуваат функционална вода-отпорни, breathability, изолација својства, се задржи вашето дете топло и удобно во текот на целиот ден долго.Моден боја појавување, висок пораст и удобен еластичен појас е погодност за слободни движат, рефлексивни ленти работа да се заштити вашиот малку еден во темно средина.Два страна патент џебови може продавница за клучеви, картички, телефонот и да ја одржувате безбедноста.Добро за надворешна спорт, Патуваат, Велосипедизам, Планинарење, Риболов, Кампување итн.исто така се одлични за на училиште и секојдневно носење.Добро за надворешна спорт, Патуваат, Велосипедизам, Планинарење, Риболов, Кампување итн.исто така се одлични за на училиште и секојдневно носење.

За производот

Слични предлози