• Ново
Цврсти и Убави Табличка на Носителите на Зајдисонце за Автомобили Декоративни Предната Плоча 6 X 12

Цврсти и Убави Табличка на Носителите на Зајдисонце за Автомобили Декоративни Предната Плоча 6 X 12

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова пред табличка ви овозможува да го изразат својата возење став или да предизвика.Направени на здрав & трајни алуминиум, тоа е водоотпорен.Овој обичај табличка е совршено се надополнуваат за возачи со новина плочи на предната страна, дома или јавни барови, како декоративен елемент во вашиот дом или во канцеларија.Можностите се бескрајни.Ова не е соодветна за употреба на оперативните возила во држави каде што законот го бара 2 регистарски таблички (иако можете да ја ставите во вашиот прозорец).Овие држави бараат 2 ПЛОЧИ : WA, ИЛИ, ID, WY, МОН, ND, SD, MN, WS, NE, ВС, ИЛ, MO, CO, UT, NV, CA, TX, О, ВИРЏИНИЈА, ЊУЈОРК, NH, VT, МЕНЕ, КТ, њу џерси, RI, DC, ЗДРАВО, AK, MD.

За производот

Слични предлози