• Ново
TechCode Замена Бенд за Fitbit Обратно SE, Стилски Тенка Нерѓосувачки Челик Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Dressy Wristband Замена Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2/ Сти?

TechCode Замена Бенд за Fitbit Обратно SE, Стилски Тенка Нерѓосувачки Челик Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Dressy

DEN 141.12
Износ
Во продавницата.

Tech Code Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Watchband Брзо Ослободување Метал Рака Замена за Fitbit Стих/ 2 Стих/ Обратно Лајт Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Сопствени дизајниран да се вклопуваат уред совршено Функција : - Компатибилни Модели : Специјално дизајниран за Пренос Лајт/ Versa2/ Обратно.Тоа ќе биде удобно чувство на допир на вашиот зглоб, носат - отпор и висока цврстина. - Висок квалитет стилски трајни и тенок нерѓосувачки челик, полиран со полно работно упатство процес, вакуум позлата,издржлив и не избледуваат.

За производот

Слични предлози